Kiermasz książek i płyt winylowych w Wypożyczalni w Rzeszowie. Bookcrossing - uwolnij książkę.

Rzeszów

KIERMASZ KSIĄŻEK I PŁYT WINYLOWYCH

Od maja 2017 roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie, w Wypożyczalni przy ulicy Gałęzowskiego 4 prowadzi sprzedaż książek wycofanych ze zbiorów. 

Książki w dobrym stanie umieszczamy na naszym kiermaszu, by trafiły do tych, którzy w książkach dostrzegają nie tylko przedmiot, lecz przede wszystkim źródło wiedzy i myśli ludzkiej.
Oprócz książek oferujemy też płyty winylowe:

  • z muzyką klasyczną
  • z muzyką rozrywkową
  • dla dzieci (na płytach: piosenki, baśnie i bajki muzyczne, legendy, wiersze, teatrzyki piosenek; szczególnie w przypadku tych płyt pragniemy zwrócić uwagę na dodatkowy ich walor: szatę graficzną). Dla kolekcjonerów nie lada gratka.


ZAPRASZAM​YOd lat Wypożyczalnia prowadzi zbiórki, wymianę, a ostatnio również sprzedaż książek i płyt.  
Przypominamy nasze wcześniejsze działania w tym względzie.

 
BOOKCROSSING - uwolnij książkę

Przypominamy także o naszej półce bookcrossingowej w holu Wypożyczalni, gdzie oferujemy naszym czytelnikom książki z różnych dziedzin, przede wszystkim literaturę piękną dla dorosłych, dla dzieci i młodzieży, a także książki historyczne, poradniki, przewodniki, książki z psychologii czy filozofii.
Przystąpiliśmy do tej ogólnoświatowej akcji, aby w ten sposób przyczyniać się do promocji i popularyzacji czytelnictwa oraz stwarzać warunki do wzrostu czytelnictwa w Polsce.

Autor: Jolanta Krzosa, Małgorzata Smulska; zdjęcia: Dorota Lichota, Małgorzata Smulska