MMBS - podsumowanie

Przemyśl

Zakończył się październik – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, który w tym roku obchodzony był pod hasłem „Tu kwitnie wyobraźnia”.

Dziękujemy wszystkim szkołom, które zaprosiły nas w tym czasie do współpracy oraz tym,  które skorzystały z naszej oferty obejmującej m.in. zajęcia czytelnicze pt. „Książka – klucz do wyobraźni”.

Oprócz wspomnianych zajęć realizowaliśmy także inne ciekawe tematy, m.in. uczyliśmy dobrych manier i zasad zachowania wobec różnych osób, podejmowaliśmy trudne zagadnienia związane z historią Polski, przestrzegaliśmy przed zagrożeniami wynikającymi z nadmiernego korzystania z technologii IT, rozmawialiśmy o emocjach i o tym jak nad nimi panować, a także pomagaliśmy włączyć uczniów klas pierwszych do grona czytelników poprzez uroczyste „Pasowanie na Czytelnika”.

Na koniec pragniemy zachęcić kolejne przedszkola oraz szkoły do współpracy i skorzystania z naszej oferty zajęć edukacyjnych, obejmującej szeroki wachlarz tematów przeznaczonych dla uczniów wszystkich etapów nauczania.  Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie PBW w Przemyślu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Autor: Elżbieta Krupa