TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

Ogłoszenie !!

Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że od 25 listopada do 16 grudnia br. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych.

Krosno

Opis alternatywny

Mikołajkowy konkurs „To właśnie książka”

Mikołajki to czas otrzymywania prezentów! Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie pragnie przyczynić się do tego szczęścia i dlatego zaprasza grupy przedszkolne do udziału w mikołajkowym konkursie pt. „To właśnie książka” .

Sanok

Opis alternatywny

Etiuda filmowa na Święto Niepodległości

Odzyskanie Niepodległości , to doskonała okazja, aby zaprosić do wspólnego świętowania, pomimo oddalenia spowodowanego epidemią.

Sanok

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

13 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Niewidomych. Data ta upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu.

Krosno

Opis alternatywny

Na pogodę ducha twą....

Obecny czas nie sprzyja dobremu samopoczuciu psychicznemu jednak mamy dla naszych Czytelników coś, co pozwoli oderwać się od rzeczywistości.

Krosno

Opis alternatywny

Ogłoszenie !!!

Szanowni Czytelnicy,
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie informuje, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się Covid-19 nastąpiła zmiana organizacji pracy Biblioteki i jej Filii.

Jasło

Opis alternatywny

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień to dobra okazja na przypomnienie dzieciom ulubionych bajkowych bohaterów.