TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

"Biblioteczny Pakiet ProStudent"

Aby ułatwić studentom naukę do sesji egzaminacyjnej Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprasza studentów do skorzystania ze specjalnej oferty w ramach akcji „Biblioteczny Pakiet ProStudent”.

Jasło

Opis alternatywny

„Boże Narodzenie z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim”

W związku z zaplanowaną na 7 czerwca 2020 roku beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia tegoroczną Wieczornicę przeżyliśmy z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. W jego biografii było wiele wigilii, począwszy od tych obchodzonych w domu rodzinnym, w czasie okupacji,

Krosno

Opis alternatywny

Ferie z Biblioteką - 2020

Nie masz pomysłu, co robić w ferie? Przyjdź do biblioteki! Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowała dla dzieci i młodzieży propozycje spędzania wolnego czasu z biblioteką.

Krosno

Opis alternatywny

Zmiana godzin pracy Biblioteki

Szanowni Czytelnicy!
Od 2 stycznia 2020 r. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie i jej Filie będą czynne wg poniższego harmonogramu:

Jasło

Opis alternatywny

XII Wieczornica Bożonarodzeniowa w jasielskiej filii

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle zaprasza 8 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 na XII Wieczornicę Bożonarodzeniową „BOŻE NARODZENIE Z KARDYNAŁEM STEFANEM WYSZYŃSKIM”

Brzozów

Opis alternatywny

VI Spotkanie opłatkowe poetów w Brzozowie

Wiersze poetów z okolic Brzozowa mogliśmy usłyszeć na tegorocznym Spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w brzozowskiej Filii PBW w Krośnie. Naszymi gośćmi byli poeci z Ruchu Poetyckiego „Zgrzyt”

Krosno

Opis alternatywny

Święta Bożego Narodzenia

Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz dużo zdrowia i pomyślności w Nowym 2010 roku