TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Krosno

Opis alternatywny

"Dla Rozważnych i Romantycznych"

Każdy moment jest dobry by sięgnąć po książkę, a wakacje, urlop odpoczynek szczególnie. Przygotowaliśmy gatunkowo-nastrojową mieszankę tytułów, gdzie uczucia i emocje szaleją

Krosno

Opis alternatywny

Czytanie w sieci w nowej odsłonie

Czytelnia online IBUK Libra przeszła metamorfozę, którą zobaczyć może każdy nasz Czytelnik. Zmianie uległ nie tylko wygląd, lecz także pojawiły się nowe funkcjonalności.

Jasło

Opis alternatywny

Wakacyjne podróże z książką

W wakacyjną podróż z książką zabraliśmy wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki" oraz Franciszkańskiej Świetlicy „Radosna Przystań” w Jaśle.

Brzozów

Opis alternatywny

„W poszukiwaniu przygód z Koziołkiem Matołkiem”

15 lipca br. brzozowska Filia przeprowadziła dla dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie zajęcia czytelnicze pt. „W poszukiwaniu przygód z Koziołkiem Matołkiem”.

Krosno

Opis alternatywny

„Bal na łące”

„Bal na łące” – mix żywego słowa, aktywności ruchowej oraz ekspresji twórczej. Tak w krótkiej formie można podsumować spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola MOTYLEK, które odbyło się 15 lipca w PBW w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

Konferencja w sprawie przyszłości Europy to seria debat i dyskusji prowadzonych przez obywateli. Stanowi ona forum debaty ze społeczeństwem obywatelskim, tj. obywatelami i organizacjami pozarządowymi, na temat wyzwań i priorytetów stojących przed Unią