TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Lesko

Opis alternatywny

Maj – sezon na czytanie

Nadchodzi kolejny majowy weekend i tym razem proponujemy kilka tytułów powieści obyczajowych, których bohaterami są zwykli ludzie, ale na pewno nie zwyczajni

Krosno

Opis alternatywny

Długi czytelniczy weekend

Długi czytelniczy weekend przed nami. Uwaga, uwaga możliwe jest zorganizowanie elitarnej imprezy czytelniczej, której głównym gościem będziesz właśnie TY.

Krosno

Opis alternatywny

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

„Świat jest stworzony ze słów” (O. Tokarczuk) Już jutro będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. I nie chodzi tu o samo świętowanie, lecz poświęcenie czasu na rozmowę o książce i czytaniu.

Jasło

Opis alternatywny

XIII Wieczór Twórczości Młodych

Wychodząc naprzeciw młodym ludziom z pasją, jasielska Filia, organizuje spotkania młodych twórców. Od 2008 roku, w miesiącu kwietniu organizujemy Wieczór Twórczości Młodych.

Jasło

Opis alternatywny

Światowy Dzień Ziemi w jasielskiej filii

Światowy Dzień Ziemi to wspaniała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o naszej planecie, o tym jaki wpływ wywierają zanieczyszczenia na nasze środowisko,

Brzozów

Opis alternatywny

Zwierzęta wokół nas

W święto Ziemi brzozowska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie zaprasza na wystawę rysunków Amelii Graboń-Hafid uczennicy Szkoły Podstawowej w Górkach.