TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Jasło

Opis alternatywny

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach tego przedsięwzięcia jasielska Filia PBW w Krośnie 11 lutego br. zorganizowała zajęcia dla wychowanków Świetlicy „Promyki” w Jaśle.

Krosno

Opis alternatywny

Kocham Panią z Biblioteki !! czego nie wiesz o Walentynkach

"Książki z miłością w tytule" przygotowała PBW w Krośnie dla wszystkich tych, którzy Walentynki chcą spędzić nie tylko w towarzystwie kochanej osoby, ale również wyjątkowych miłosnych kreacji literackich.

Ustrzyki Dolne

Opis alternatywny

"Zakochaj się w czytaniu"

Walentynki to święto zakochanych, dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla bibliotek to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa

Krosno

Opis alternatywny

XII edycja Międzyszkolnego Walentynkowego Konkursu Recytatorskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że współorganizatorem i gospodarzem XII edycji Międzyszkolnego Walentynkowego Konkursu Recytatorskiego będzie ponownie Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie. Zapisy prowadzi Miejski Zespół Szkół nr 2 w Krośnie.

Krosno

Opis alternatywny

Jesteś w sieci ! wpadnij do Czytelni IBUK LIBRA

Jesteś w sieci ! wpadnij do Czytelni IBUK LIBRA i sprawdź jaką w tym roku przegotowaliśmy ofertę książek elektronicznych. Miło nam poinformować, że do Państwo dyspozycji w 2020 roku jest 1694 tytuły.

Krosno

Opis alternatywny

Ferie zimowe już za nami.

Ferie zimowe już za nami. We wszystkich naszych placówkach dzieci i młodzież mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej ofert zajęć rekreacyjnych, edukacyjnych i czytelniczych.

Krosno

Opis alternatywny

Nie przegap okazji !!!

Książki z biblioteki z darmową wysyłką pod wskazany adres ? Jak najbardziej ! Zamów książki a my zapłacimy za Twoja wysyłkę – otrzymasz ją gratis.