Puzzle i gry - baw się i Ty

Przemyśl

11 lipca br. gościliśmy dzieci z Niepublicznego Przedszkola Akademia Malucha, które wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Puzzle i gry - baw się i Ty”.

Maluchy układały puzzle, które przedstawiały bohaterów bajkowych. Następnie grały w różnorodne gry planszowe np. Na jagody, Na wsi, układały Domino, odkrywały karty Memo, itp. Na zakończenie poznały zasady popularnej gry w karty - Piotruś. Tego typu spotkanie i zabawa nie tylko sprawiły dzieciom wiele radości, ale przede wszystkim uczyły zasad zdrowej rywalizacji, umiejętności przegrywania, cieszenia się z sukcesów kolegów i koleżanek, współpracy w grupie, itp.

Zajęcia poprowadziła Marta Głogowska – nauczyciel bibliotekarz Wydziału Informacji Bibliograficznej i Czytelni. Dzieciom oraz nauczycielkom serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas.

Wszystkie grupy przedszkolne zainteresowane uczestnictwem w podobnych zajęciach serdecznie zapraszamy do naszej placówki. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 16 678 49 42 ( wew. 23).

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Autor: M. Głogowska, fot. M. Bąk